Každý z nás rád vylepšuje svůj stroj mnoha doplňky a zlepšováky. Jelikož je doba globalizace, narazil jsem na několik zajímavých zařízení a zlepšováků, které se dají objednat doslova za pár korun na čínských serverech. Doprava je zpravidla zdarma, tak nic nebrání tomu si objednat. Tento článek není rozhodně reklamou na čínské e-shopy spíše je určen pro inspiraci a pobavení. Pokud už si něco na čínských webech objednáte myslete prosím na to, že drtivá většina doplňků nebude homologována pro provoz na našich silnicích a čekají Vás tedy potíže na STK

1. Zásuvka zapalovače s USB nabíjením na řidítka

zásuvkaZajímavý doplněk pro všechny, kdo si chtějí skútr dovybavit zásuvkou pro dobíjení třeba navigace a neví kam ji umístit. Zásuvka má samostatný vypínač a svůj samostaný USB konektor. Pro případ nepřízně počasí je vybavena praktickou krytkou. Cena je lidová!

 

Cena: 6,12 USD (cca 150,- Kč)

Objednat můžete zde

 

 

2. Vyhřívání gripů za pár kaček

gripyToužíte po vyhřívaných gripech pro jízdu za špatného počasí? Není nic jednoduššího než si je objednat. Cena je o mnoho nižší než například gripy Oxford. Skutečná lidovka. Řešení je jednoduché, ale pravděpodobně stejně funkční jako kompletní gripy.

 

Cena: 3,90 USD (CCA cca 95,- Kč)

Objednat můžete zde

 

 

 

 

3. Stylové blikače ve tvaru lebky

BlikačeStylové blikače pro skútristy tvrďáky s LED technologií. Naprosto nezbytný doplněk každého skútru.

 

 

 

Cena: 10,99 USD (cca 260,- Kč)

Objednat můžete zde

 

 

 

4. Stylové osvětlení SPZ s laserovou mlhovkou

SPZPěkné osvětlení SPZ s laserovým promítáním obrazce za motorku. Už do Vás jistě nenabourá žádné auto jedoucí za Vámi. Jen čeští policisté pro to asi nebou mít pochopení. No nezbývá nic jiného než jim ujet.

 

 

Cena: 9,99 USD (cca 240,- Kč)

Objednat můžete zde

 

 

5. Nová SPZ přímo z Tokya

SPZ 1Už vás omrzela Vaše stará SPZ, zdá se Vám nezajímavá? Není nic jednoduššího než si objednat novou! Na výběr je hned z několika typů, například tato z Tokya, ale k dipozici jsou i exotičtější kousky jako např. arabská verze. Jen doporučujeme ještě výrobu nebo koupi technického průkazu v příslušné řeči. SPZ je k mání za pakatel!

Cena: 2,69 USD (cca 55,- Kč)

Objednat můžete zde

Arabská verze zde

 

 

Tolik naše dnešní zlepšováky pro Vaše dvoukolé miláčky. Pokud budete mít zájem, doplníme další tipy.

http://www.skutristi.cz/wp-content/uploads/2016/05/SPZ-1-1024x797.jpghttp://www.skutristi.cz/wp-content/uploads/2016/05/SPZ-1-150x150.jpgTomáš LongauerZajímavostiKaždý z nás rád vylepšuje svůj stroj mnoha doplňky a zlepšováky. Jelikož je doba globalizace, narazil jsem na několik zajímavých zařízení a zlepšováků, které se dají objednat doslova za pár korun na čínských serverech. Doprava je zpravidla zdarma, tak nic nebrání tomu si objednat. Tento článek není rozhodně reklamou...Společenství motorkářů s variátory