Novinky KYMCO z Milána. Kymco CV2 a CV3 a nový Xciting S 400
Ukazuje je, že na Tchajwanu nespí a zásobují skútrsvět zajímavými novinkami i koncepty. Nedávno představené AK 550 v Miláně následoval nový Xciting S 400 a dva koncepty a to CV2 a CV3.

Kymco zapracovalo i na vnějších liniích. Z přídě zmizela velká světla a byla nahrazena menšími LED světlomety s denním svícením. Pod přední maskou se ukrývá uložení vidlic ve dvou nad sebou umístěných brýlích, což opět zvýšilo tuhost a tedy i manévrovatelnost.
Po stránce pohodlí si skútr polepšil implementací nově tvarovaného sedla, nabízejícího bohatší prostor pro spolujezdce, a také lepší přístup k prostoru pod sedlem. Přímo před jezdcem se nachází displej infotainmentu Kymco Noodoe, disponující navigací a dalšími funkcemi.
Další novinky Kymca jsou zatím pouhými koncepty, ale nabízí náhled na budoucnost, která by měla přinést do oblasti skútrů velkou variabilitu. Na stejném základu hliníkového rámu totiž Kymco ukázalo jak koncept CV2, vybavený klasicky dvěma koly, tak také tříkolový CV3, doplněný o vahadlovou přední nápravu. CV2 se hodně tvarem podobá Hondě X-ADV, zda má ale nějaké teréní ambice zatím nevíme.

Bohužel jsme se zatím nevíme, jaké pohonné ústrojí oba koncepty ukrývají. Každopádně se však má jednat o nové motory, nabízející vyšší výkon, než dosud nejsilnější model AK 550.
https://www.skutristi.cz/novinky-kymco-milana-kymco-cv2-cv3-novy-xciting-400/https://www.skutristi.cz/wp-content/uploads/2017/11/CV2-1-1024x801.jpghttps://www.skutristi.cz/wp-content/uploads/2017/11/CV2-1-150x150.jpgReportáže z akcíZajímavostiEICMA,koncepty,Kymco,MilanoUkazuje je, že na Tchajwanu nespí a zásobují skútrsvět zajímavými novinkami i koncepty. Nedávno představené AK 550 v Miláně následoval nový Xciting S 400 a dva koncepty a to CV2 a CV3. Nová generace modelu Xciting S 400 dostala především nový motor. Jedná se o poslední podobu agregátu G5-SC o...Tomáš LongauerTomáš Longauertomas.long@live.comAdministratorSkútristi z Plzeňska



