Toužíte po novém skútru? Nemůžete si vybrat z běžné konfekce? Pak právě na Vás mysleli v Austráli, kde se rodí stylovka jménem Hunter Scooter. Jako základ pro tento bezesporu zajímavý stroj slouží Honda Zoomer nebo Honda Ruckus.

Pod heslem „Přizpůsobitelný, výkonný a opravdu cool“ zde vznikají tyto stroje na objednávku přesně podle zákazníkových přestav. Jako stavebnice nebo jako hotový skútr. Přesně podle toho jak se Vám líbí.

Cena je celkem lidová a začíná na cca 5 000 AUD. To není tak moc za orginální bike, za kterým se každý otočí. Každopádně palec hore!

Pro toho kdo by měl zájem, webovky jsou zde: http://www.hunterscooter.com.au/

 

 

http://www.skutristi.cz/wp-content/uploads/2017/08/Hunter_Scooter_1180-1024x683.jpghttp://www.skutristi.cz/wp-content/uploads/2017/08/Hunter_Scooter_1180-150x150.jpgTomáš LongauerZajímavostiToužíte po novém skútru? Nemůžete si vybrat z běžné konfekce? Pak právě na Vás mysleli v Austráli, kde se rodí stylovka jménem Hunter Scooter. Jako základ pro tento bezesporu zajímavý stroj slouží Honda Zoomer nebo Honda Ruckus. Pod heslem 'Přizpůsobitelný, výkonný a opravdu cool' zde vznikají tyto stroje na objednávku...Společenství motorkářů s variátory